Кака не крие желанието си да играе в „Премиършип“

снимка: БГНЕС

Полузащитникът на Милан Кака, който ще вземе участие в тазвечерния двубой от турнира за купата на УЕФА срещу състава на Портсмут, не крие желанието си някой ден да заиграе във Висшата лига на Англия.


„Знам , че това е най-доброто първенство на света. Имам много приятели, които играя на Острова. Понякога говоря с Робиньо за атмосферата в Манчестър Сити. Някой ден може и аз да заиграя в английски клуб. Не знам точно кога, но би било страхотно.", сподели бразилската звезда на Милан.