Кака: Бях изгонен незаслужено

галерия:

Бразилската звезда Кака помогна на своя тим за победата с 3:1 над Кот д'Ивоар, като даде перфектен пас за първия гол, но в края на мача бе изгонен незаслужено за втори жълт картон.

 

Първо бразилския халф стана причина за сблъсъка между няколко футболисти след като се разправяше с Яя Туре и получи жълт картон. Малко по-късно обаче след съприкосновение с Кейта последния падна на земята и съдията изгони Кака.

 

Въпреки изразителния резултат Кака сподели, че победата не е била лесна.

 

„Аз не съм на стадиона за да се бия. Всички виждат по камерите какво се случи. Получих много съобщения в моя подкрепа, че изгонването ми е несправедливо. Двубоят стана много груб, а това не е хубаво за хората, които гледат мачове."

 

„Аз съм щастлив от моето представяне. Успяхме да излезем бързо от „групата на смъртта".

 

Кака сподели също така, че това е третия му червен картон в кариерата:

 

„Преди това имах два червени картона със Сао Пауло и този ми беше третият," добави Кака.