
Бразилската звезда Кака помогна на своя тим за победата с 3:1 над Кот д'Ивоар, като даде перфектен пас за първия гол, но в края на мача бе изгонен незаслужено за втори жълт картон.
Първо бразилския халф стана причина за сблъсъка между няколко футболисти след като се разправяше с Яя Туре и получи жълт картон. Малко по-късно обаче след съприкосновение с Кейта последния падна на земята и съдията изгони Кака.
Въпреки изразителния резултат Кака сподели, че победата не е била лесна.
„Аз не съм на стадиона за да се бия. Всички виждат по камерите какво се случи. Получих много съобщения в моя подкрепа, че изгонването ми е несправедливо. Двубоят стана много груб, а това не е хубаво за хората, които гледат мачове."
„Аз съм щастлив от моето представяне. Успяхме да излезем бързо от „групата на смъртта".
Кака сподели също така, че това е третия му червен картон в кариерата:
„Преди това имах два червени картона със Сао Пауло и този ми беше третият," добави Кака.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ