Изтощените Маями отстъпиха на Сиксърс

снимка: daylife.com

След зрелищната победа в последния си мач от редовния сезона над Юта след три продължения, тимът на Маями Хийт снощи отстъпи на отбора на Филаделфия със 77:85. Уейд вкара 18, а Джърмейн О'Нийл 20, но това не бе достатъчно за „горещите" да вземат победата.

 

За успеха на „Сиксърс" най-резултатен бе Андре Игуадала с 21, а Тадеъс Йънг вкара 17. Центърът Самуел Даламбер пък остана на две точки от дабъл дабъла, след като овладя 12 борби и вкара 8 точки за победата.

 

Това е трети пореден успех за отбора от Филаделфия, който продължава своя поход към класиране за плейофите.