
В комплекса Roland Garros в Париж беше изтеглен жребият за 2011 година в двете световни групи на най-големия ежегоден отборен спортен турнир в света Fed Cup.
Шампионките от Италия ще трябва да направят околосветско пътешествие. Съпернички на Пенета, Скиавоне и компания ще бъдат тенисистките на Австралия, които са домакини в двубоя от четвъртфиналите на Световната група на 5 и 6 февруари догодина.
Рекордьорът по титли Съединени щати също гостува, но в Белгия. Изключителен интерес предизвиква и дербито Словакия - Чехия. Двете държави до началото на 90-те години на ХХ век бяха едно цяло.
Жребий за Fed Cup 2011:
Световна група
Австралия - Италия
Франция - Русия
Словакия - Чехия
Белгия - САЩ.
Световна група ІІ
Естония - Испания
Словения - Германия
Сърбия - Канада
Швеция - Украйна.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ