Изритаха зверски национал в слабините, шият го и го връщат в игра

снимка: БТА/XINHUA

Българският нападател Александър Колев вкара третия гол за отбора си Геел, който елиминира без особени проблеми четвъртодивизионния Менен в среща от 4-ия кръг за Купата на Белгия.

Геел спечели с 3:0 и отива напред. Младежкият национал игра като ляво крило и оформи крайния резултат в 88-ата минута.

Той направи двойно подаване с Марейн Стойрс и вкара по диагонала, излизайки сам срещу вратаря.

Десет минути преди края на първото полувреме обаче Колев беше сритан зверски в слабините и се наложи лекарят на отбора да му прави няколко бързи шева в съблекалнята.

Въпреки това нашият се върна на терена и продължи, като преди това съдията го принуди да смени окървавените си гащета.

Инцидентът обаче не отказа Колев, който утре ще трябва да премине пълни медицински изследвания в болницата във Витгоор.

Вероятно там ще му бъде поставен бандаж и ще стане ясно колко време българският младежки национал няма да тренира пълноценно, посочва БТА.