Изпълнителният директор на Марица: Влизаме в серия

снимка: news4000.bg

След края на миналия шампионат Марица загуби професионалния си статут. От клуба обаче не могат да скрият приповдигнатото си настроение от победите в първите два кръга на Югоизточната "В" група.

 

"Надявам се серията на Марица да продължи и в неделя, когато приемаме отбора на Габровница на нашия стадион", заяви изпълнителният директор на "жълто-сините" Георги Фиданов.

 

"Момчетата получават пари редовно и навреме. Това е практика в последните четири години. Нямаме контузени и наказани футболисти, а настроението е повече от преповдигнато", добави Фиданов.

 

В първия кръг маричaни биха у дома с 2:1 Димитровград, а във втория разпиляха като гост състава на Гигант (Съединение) с 5:1. Мачът с Габровница е в неделя от 18 часа на стадиона край Захарния комбинат.