Изгоненият Колев: Ако това е червен картон, спирам с футбола

снимка: botevplovdiv.bg

Нападателят на Ботев Александър Колев, който бе изгонен по време на днешната загуба с 1:3 от Лудогорец за Суперкупата на България, даде своята версия за инцидента.

Дошлият от Белгия футболист бе отстранен минути преди почивката, след като претендираше за нарушение срещу себе си в наказателното поле на "орлите". В последствие обаче той получи втори жълт картон от рефера Николай Йорданов, вероятно за реплика.

След мача Колев показа сериозна рана на крака си, заявявайки, че това е в резултат на извършеното срещу него нарушение.

"Това ако е червен картон, аз спирам с футбола, заклевам се", избухна Колев пред камерата на ТВ7.

"Това е пълна подигравка. Аз не съм го репликирал, а през цялото време Дяков от Лудогорец му подвикваше, айде извади му картона, извади му го", добави още футболистът на Ботев.