Ивко Ганчев: Имахме огромно желание да победим Левски

снимка: Пресслужба Берое

Старши треньорът на Берое Ивко Ганчев изрази съжалението си след домакинската загуба с 1:2 от Левски. Неговият отбор поведе в резултата с гол на Давид Каядо в 35-ата минута, но през второто полувреме допусна пълен обрат след попадения на Марсиньо (62') и Базил де Карвальо (73').

"Имахме огромно желание да спечелим, за жалост през второто полувреме не се получиха нещата. Преди почивката седяхме по-добре, искахме да повторим тази игра и през втората част, но не се получи. Оголихме се, дадохме възможност на Левски да владее повече инициативата", коментира Ганчев след мача.

"Атаката за изравнителното попадение беше първата по-сериозна към нашата врата. Жалко е да допуснем гол още при първата по-сериозна противникова атака. Трябва да работим върху това, допускаме доста лесни голове.

Не сме давали инструкции отборът да се връща назад през втората част. Не трябваше да даваме свобода на халфовете на Левски. Преди почивката успяхме, през второто полувреме се получи разкъсване в нашия тим и Левски взе инициативата.

Не може да става дума за физическо отпадане, защото в края на мача натиснахме противника. Не може да се правят трагедии след днешната загуба. Срещу Ботев ни очаква може би още по-тежък мач. Надявам се да вдигнем отбора", каза още наставникът на Берое.