
Хърватският нападател Ивица Олич, който се реализира хеттрик за Байерн срещу тима на Лион в полуфиналите от Шампионската лига бе много доволен от победата. Въпреки суперлативите, които получи за играта си той призна, че представянето му срещу Манчестър Юнайтед е била по-добро.
„Никога не съм вярвал, че ще спечелим по такъв начин," заяви Олич веднага след мача.
„Три гола в мач като този е удивително. Но ние играхме много задружно и затова на мен ми беше лесно отпред."
„Мисля, че срещу Манчестър играх мача на живота си, но полуфинала също е важен. Много важно, че играхме като отбор отново. След това е лесно и нападателите могат да се забавляват."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ