Ивелин Попов с цял мач за равенство на Газиантепспор срещу Бешикташ (видео)

Българският национал Ивелин Попов и неговия Газиантепспор записаха първа точка за сезона след като завършиха 0:0 с гранда Бешикташ, в среща от 5-ия кръг на турското първенство. Националът се представи добре за домакините, които можеха да се поздравят и с победата над един от грандовете в първенството.

Преди този мач Газиантепспор имаше четири поредни загуби. Гостите от Бешикташ пък завършиха двубоя с 9 души, заради червени картони на Неджип Юсал в 64-ата минута и Исмаил Койбаси в 83-ата.

Ивелин Попов имаше първата добра възможност в мача след като стреля от границата на наказателното поле, но топката излезе в аут. В средата на второто полувреме Юсал задържа за фланелката откъсващия се Попов и бе изгонен от съдията. Въпреки численото си преимущество Газиантепспор не успя да надделее над гостуващия тим.

Така след спечелената точка Газиантепспор вече е на предпоследното 17-то място в класирането, като на последно е тима на Анкарагюджю.