Ивелин Попов: На прав път сме

Капитанът на националния ни отбор по футбол Ивелин Попов смята, че България е изиграла един нелош мач с Украйна, въпреки че трикольорите допуснаха загуба с 1:0 на Националния стадион "Васил Левски", която бе първа в София под ръководството на Любослав Пенев.

Според нападателя проверката е била полезна, а нашият отбор не е заслужавал да загуби, но не е успял да реализира положенията, създадени през второто полувреме. Според Ивелин Попов тази загуба няма да развали настроението в отбора след успешния старт в световните квалификации, а отборът показва, че е на прав път.

"Полезна проверка за нашия отбор. Имаше много нови попълнения в тима. Бяхме статични в атака преди почивката и бяхме наказани.

Раздвижихме малко след почивката. Мисля, че второто полувреме тотално наложихме нашия стил на игра и трябваше да вкараме гол", коментира Попов.

"Не беше толкова слаб мач за нас. Не е приятно когато губиш, но не би трябвало да се развали настроението от това, което направихме в квалификациите. Мисля, че сме на прав път", каза още капитанът на България.