Ивелин Попов игра цял мач при победа на Кубан в контрола

Нападателят Ивелин Попов беше титуляр при победата на Кубан (Краснодар) с 3:2 срещу Карпати (Лвов) в контролна среща.

Българският национал остана на терена през всичките 90 минути на двубоя, но не успя да се разпише във вратата на украинския отбор.

Защитникът Павло Конс даде аванс за Карпати в 32-ата минута след изпълнение на дузпа, но новото попълнение на руския тим Ибрахима Балде изравни само две минути след това.

Отново Конс изведе Карпати напред в резултата в началото на втората част. Малко по-късно пак Балде възстанови равенството.

Победният гол за крайното 3:2 за Кубан беше реализиран от Арас Йозбилис пет минути преди края на срещата. Победата е втора за Кубан в два мача по време на лятната подготовка.