Ивелин Попов беше титуляр при равенство на Газиантеп

Ивелин Попов започна като титуляр при равенството 2:2 на Газиантепспор у дома срещу Бурсаспор в мач от 17-ия кръг на турското футболно първенство.

Българският национал остана на терена през всичките 90 минути на двубоя и бе един от най-активните в състава на домакините, но не успя да се разпише във вратата на Бурса.

Олкан Адин откри резултата в полза на домакините след половин час игра, но Ибрахим Бангура изравни в 55-ата минута на срещата. Абдула Сюме отново даде аванс в полза на Газиантеп в 66-ата минута, а Озан Ипер оформи крайното 2:2 четири минути преди края на редовното време.

Във временното класиране Газиантепспор се намира точно над зоната на изпадащите, на 15 място с актив от 16 точки. Бурса е две позиции по-нагоре в подреждането с 3 точки повече.