
снимка:
Булфото
Капитанът на Литекс Ивелин Попов получи червен картон при загубата от Жилина с 1:3, което сложи край на мечтите на „оранжевите" за пробив в Шампионската лига. Попето призна грешката си тъй като той бе изгонен при резултат 1:1 и след това словаците отбелязаха още два гола.
"Не ми е приятно, че паднахме 1:3. Червеният картон беше много глупав от моя страна, извинявам се, че предадох най-добрите футболисти в България. Лошото е, че не задържахме поне 10 минути след гола. Получихме изравняване, а след червения картон и мачът бе предрешен", призна Попов в ефира на „Дарик Радио".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ