Ивайло Чочев откри головата си сметка за Палермо

Българският халф на Палермо Ивайло Чочев отбеляза първия си гол за сицилианците при разгромната победа с 12:0 срещу скромния тим на Калчокиезе в петата контрола на отбора преди старта на шампионата в Италия.

Бившият халф на ЦСКА записа 45 минути на терена, след като се появи в игра в началото на второто полувреме при резултат 7:0 за своят тим.

Старши треньорът на Палермо Джузепе Якини използва проверката, за да даде шанс за изява повечето с налични футболисти и след почивката замени изцяло стартовата си единадесеторка.

Ивайло Чочев заигра като плеймейкър и се отличи с хубав гол за 10:0 в 71-ата минута.

Останалите голмайстори за Палерно бяха Лука Ригони, Франческо Болдзони, Робин Куайсон, Абел Ернандес, Франко Васкес, Паоло Дибала - 2, Андреа Белоти - 3, Фабио Дапрела.