Ивайло Чочев дебютира с победа като титуляр за Палермо

Българинът Ивайло Чочев направи своя дебют като титуляр в Серия А, а неговия Палермо запуиса победа над отбора на Чезена с 2:1 в среща от 7-ия кръг на италианското първенство.

В предишният кръг Чочев записа официален дебют след като се появи на терена като резерва, но треньора Джузепе Якини изглежда започва все повече да разчита на родния талант. Ивайло Чочев игра до 66-та минута като се отчете с жълт картон през първата част.

Домакините от Палермо окриха резултата в 33-та минута, когато Дибала получи пас от Васкес и не остави шансове за вратаря Леали с премерен диагонаел удар. Гостите от Чезена изравниха резултата в средата на втората част, когато съдията даде дузпа,а Алехандро Родригес бе точен от бялата точка.

Палермо натисна сериозно своя съперник и стигна до победния гол в даденото от съдията продължение на мача. Гонзалес донесе трите точки като преди това домакините удариха и две греди.

С тази победа Палермо вече има шест точки в класирането и заема 16-та позиция. Чезена е на 15-то място със същия актив точки.