Иванович свали сърбите на земята, очаква тежък мач с Австралия

галерия:

снимка: Reuters

Неочакваната победа с 0:1 над Германия върна надеждите на сърбите да прескочат груповата фаза на Мондиал 2010, но защитникът Бранислав Иванович остана здраво стъпил на земята и предупреди, че задачата на тима ще бъде изпълнена само след победа над Австралия в последния им мач от груповата фаза в ЮАР.

 

„Успехът срещу германците ни върна загубеното самочувствие, но не значи нищо с оглед на класирането ни напред. Имаме нужда от още три точки. Разбирам еуфорията около страхотната победа, но трябва да запазим концентрацията си за следващото си изпитание".

 

„Чака ни тежък мач срещу австралийците, а напрежението със сигурност ще окаже своето влияние. Истински достойните отбори показват какво могат и излизат победители в напечените ситуации - искрено вярваме, че страхотният резултат срещу Бундестима няма да се окаже епизодична проява", заключи бранителят.