
Новият нападател на ЦСКА Иван Стоянов даде интервю вчера след представянето на селекцията за предстоящия сезон. Бившият играч на Сливен заяви, че в клуба трябва да се дава повече път на българските играчи.
- Какво мислите за изказването на Любо Пенев, че не иска мрънкалници на Армията?
- Ние не сме мрънкалници. Не съм разговарял с Пенев точно по този въпрос, но се надявам да се представим добре и да нямаме подобни проблеми.
- Публиката на ЦСКА е много взискателна, притеснява ли ви това?
- Нормално е публиката да е такава, защото ЦСКА е голям отбор. Дано успеем да постигнем целите си и да ги радваме повече.
- За разлика от миналата година, сега ЦСКА ще играе в Европа. Какви са шансовете на отбора в евротурнирите?
- Шансовете ни за добро представяне и влизане в групите на Лига Европа са големи. Така като гледам, сме добър колектив, ще ни трябва време, за да се сработим и да стигнем колкото се може по-напред.
- До момента селекцията в ЦСКА е съставена само от българи. Какво мислите за това?
- Аз съм твърдо само за българските играчи. В Сливен играхме само българи и се справихме добре.
- Няма как да не мислите, че ЦСКА е голям трамплин за Европа.
- Всеки футболист мисли за това. Живот и здраве, бъдещето е пред нас, ние също се надяваме на трансфери в чужбина.
- Научихте ли вече къде са дискотеките в София?
- Аз знам много добре къде са дискотеките. Дано да има повече победи и заедно с колектива да посещаваме тези заведения.
- Поддържахте ли форма по време на почивката след края на първенството?
- Не съм спирал да тренирам, откакто съм футболист. По време на всяка почивка намирам време и да поддържам формата си. Този път почивах само 2-3 дни.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ