
Голмайсторът на ЦСКА Иван Стоянов може повече да не играе за ЦСКА. Това твърди в днешния си брой вестник "Меридиан мач".
Към звездата на "червените" апетит имат половин дузина клубове от Европа и на "Българска армия" били наясно, че едва ли биха го задържали в отбора. Интересът към Иван Стоянов датира още от началото на сезона, когато подобно на сега той бе водещ играч в състава на "червените".
Освен това Стоянов бе наблюдаван в някои от мачовете си в ЦСКА и националния отбор от чуждестранни мениджъри. През октомври запитване за Иван Стоянов отправи немският гранд Шалке 04. Както е известно, треньор на "кралско-сините" е добрият приятел на Йордан Лечков Феликс Магат.
Освен това именно легендата на Хамбургер беше треньор на Стоянов в Щутгарт по време на престоя на национала при "швабите". Цената на Иван Стоянов е около 600-700 хиляди евро, които не са проблем за дори затъналия в дълговете немски тим.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ