Иван Русев с основен принос за победа на Докса (Драма)

Иван Русев осигури четвъртата победа в последните пет мача за Докса (Драма) в гръцката втора дивизия, след като подаде на празна врата на Леандро Капел.

Холандецът Капел вкара в 51-ата минута, а след този успех Докса има 22 точки и се нарежда на 11-о място след 17 кръга. Начело с по 31 са Аполон (Атина) и Ники Волос.

Иван Русев игра цял мач, а освен асистенцията, създаде и още две възможности за своя отбор след изпълнения на свободни удари.

Младият Даниел Кутев изигра първа шампионатна среща след преминаването си от Ксанти в Кавала през седмицата.

В сряда той дебютира при загуба от Олимпиакос за Купата на Гърция, а сега игра 90 минути при поражението с 0:1 от Лариса като гост. Кавала е на 16-о място с 19 точки.

Бившият футболист на ЦСКА, Локомотив (Пловдив) и Черноморец Йордан Тодоров също игра 90 минути за Пансерайкос (Серес), но отборът му завърши 2:2 като домакин на Ираклис (Солун), информира БТА. Пансерайкос е на 9-о място с 22 точки.