Иван Иванов: Резултатът е лош за нас

снимка: БГНЕС

Младият защитник на българския национален отбор Иван Иванов заяви, че нулевото равенство срещу Грузия е лош резултат за тима, предаде Дарик Радио. Двата тима изиграха световната си квалификация от група 8 в Тбилиси.

 

„Аз оценки не мога да давам как сме играли. Резултатът е лош за нас. Трябваше да постигнем победа. Треньорът решава къде ще играя.

 

Трябва да благодарим на Георги Петков, който спаси равенството в мача. Има още мачове и трябва да се раздаваме. Положението в съблекалнята е нормално, като се има предвид резултата, но трябва да гледаме напред", каза Иван Иванов.