Иван Иванов игра цял мач за Партизан при изненадващо равенство

снимка: partizan.rs

Шампионът Партизан /Белград/ изненадващо завърши 2:2 като гост на Спартак /Суботица/ днес в мач от 15-тия и последен кръг от есенния дял на шампионата на Сърбия по футбол.

С фланелката на Партизан през целия мач игра защитникът на българския национален отбор и бивш играч на ЦСКА /София/ Иван Иванов.

През около 3500 зрители на стадиона на Суботица гостите от Партизан водеха с 2:0 до 72-та минута с голове на Лазар Миркович в 12-та минута и Мирко Шчепович в 57-та минута.

В 72-та минута Деспотович намали, а в 83-та минута Братич оформи крйния резултат - 2:2, информира БТА.

Така Партизан даде възможност на своя голям съперник Цървена звезда да намали разликата във временното класиране на върха само на три точки, ако "Звезда" победи тази вечер на своя стадион отбора на Войводина /Нови сад/.

Партизан /Белград/ е начело във временното класиране след есенния дял с 37 точки, следван от Цървена звезда - 31 точки и мач по-малко, Ягодина - 29 точки, и др.