
снимка:
osaka2007.iaaf.org
Даниеле Манини от Наполи и Давиде Посанцине от Бреша ще останат извън терените за година, след като днес бяха наказани заради пропуснати изследвания.
Двамата футболисти е трябвало да минат допинг тестове през декември 2007г., но поради една или друга причина Манини и Псанцине пропускат срока за явяване и сега ще трябва да понесат последиците от своите действия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ