
Поставената под № 8 в основната схема италианка Каролина Пилот спря снощи победната серия на Юлия Стаматова на турнира за девойки до 18 години във Флоренция, който е от втора категория на ITF (Международната федерация по тенис), и се класира за осминафиналите след успех с 6:4, 6:4.
Преди това нашата тенисистка записа три поредни победи в квалификациите, където бе поставена под № 1 в схемата, след като отвя с 6:0, 6:0 получилата "уайлд карт" от организаторите представителка на домакините Мартина Фурлането, а после прегази с абсолютно еднакъв резултат - 6:3, 6:0, рускинята Елизабета Лужина и Канделария Седано-Акоста (Италия).
Юлия Стаматова реши да не се пуска на двойки на тенис турнира във Флоренция, за да съсредоточи цялото си внимание и сили в игрите на сингъл.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ