Испанец измъкна Левски от срам на Огоста срещу опашкаря Монтана

Левски затвърди втората си позиция в А група, след като би Монтана като гост на стадион "Огоста" с минималното 1:0. "Сините" имаха няколко добри шанса за гол през първата част, но поведоха чак в 52-ата минута.

Тогава Мигел Бедоя бе най-съобразителен и мушна топката зад вратаря. Испанецът имаше лесна задача, защото преди това Божидар Краев направи отличен пробив, довел до опасната и впоследствие фатална за Монтана ситуация.

При попадението обаче останаха съмнения за засада.

Като цяло Левски показа, че не е в добра кондиция и сякаш играчите на тима доиграват сезона с отвращение.

Монтана пък влоши и без това тежкото си положение. Отборът от северния град е твърдо последен в елита и изостава на цели 5 точки от Пирин. "Орлетата" са и с мач по-малко.