Ирландците тренират на базата на Арсенал преди мача в София

снимка: dailymail.co.uk

От 2 до 4 юни ирландският национален отбор ще се готви на базата на "Арсенал" в Лондон, пише сайтът на БФС. Тимът на Джовани Трапатони пристига в София на 4 юни в 19,30 часа с полет от Дъблин.

 

Ден по-късно от 17 часа е тренировката на ирландците на Националния стадион "Васил Левски". Първите 15 минути от заниманието ще бъдат открити за представителите на медиите.