Интер би бивш отбор на Божинов, ново попълнение с първи гол

Интер започна с победа поредицата си от контроли през това лято, след като надигра бившия отбор на Валери Божинов Виченца с 3:1 този следобед.

Изненадващо тимът от Серия С1 поведе с 0:1 само след 5 минути игра благодарение на гол на Стефано Джакомели, но след това на терена имаше само един отбор и това беше този на Валтер Мацари.

Фреди Гуарин бързо успя да изравни, след като от воле реализира след хубав пробив на Перейра. Малко преди края на първата част и новото попълнение на тима Белфодил се разписа, след като с глава преодоля съпротивата на вратаря.

През втората част Интер бе по-активният отбор, но трето попадение падна чак в 84', когато Перейра ознаменува добрата си игра с попадение - 3:1.

След срещата Мацари сподели своите впечатления: "Искахме да затворим лятната подготовка по определен начин. Доволни сме от работата, която свършихме до момента. Трябва да намерим по-добър баланс, но през второто полувреме бяхме далеч по-отпуснати", коментира новият наставник на "нерадзурите".