
Полузащитникът на Барселона Андрес Иниеста вече мечтае за финал в Шампионската лига, който тази година ще бъде на стадион "Уембли" в Лондон. Преди това обаче каталунците имат нелеката задача да преодолеят Реал Мадрид на полуфиналите.
"Мечтая да отида на "Уембли". Сега обаче трябва да мислим единствено за предстоящия мач с Реал Мадрид. Целта ни е да им отбележим няколко гола, а на реванша на "Камп Ноу" нашите фенове ще ни помогнат да стигнем до "Уембли". Нова титла в Шампионската лига ще бъде черешката върху сладоледа за нас", каза Иниеста на пресконференцията преди мача.
"Трябва да се концентрираме върху нашата си игра, да се опитаме да не правим грешки в защита и да отбележим голове, за да имаме предимство преди реванша.
Всеки мач е различен и този не прави изключение. Същото се отнася и за реванша. Намерението ни обаче е да излезем на терена и да спечелим - това е единственият начин, който знаем", добави халфът на Барселона.
Можете да гледате финала на Шампионската лига на живо от ВИП ложата.
PokerStars дава безплатна възможност да спечелите пътуване за вас и вашите приятели до спортно събитие по избор до всяка точка на света с Game of Your Life.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ