
Полузащитникът на европейския шампион Барселона - Андрес Иниеста, отново потвърди желанието си да остане на "Камп Ноу" до края на кариерата си. Роденият във Фуентеалбила талант e продукт на школата на "каталунците", а с времето и утвърди мястото си в първия състав на клуба.
"Най-голямата ми мечта е да завърша кариерата си в Барселона", сподели 25-годишния футболист пред "Франс Футбол".
"Но зная, че това зависи от редица различни фактори - представянето ми на терена, и разбира се, бъдещите проекти на клуба. Но при всички случаи, чувствам огромна благодарност към към всички в Барса, града и цяла Каталуния. Оставам тук, докато някой ми каже, че трябва да си тръгна."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ