
снимка:
oleole.com
Халфът на Барселона Андрес Иниеста заяви, че приоритет за тима е спечелване на титлата в Испания. Каталунците се борят на още два фронта - за Купата на страната и Шампионската лига. Поради тази причина Иниеста е изключително доволен от представянето на отбора срещу Севиля.
"Ние се надяваме да спечелим Премера дивисион. Това е най-важният трофей за нас. В момента представянето ни е изключително добро, което ни дава още повече увереност.
През целия сезон играхме изключително добре и вложихме много усилия и смятам, че повече от всеки друг отбор заслужаваме да сме на върха", каза Иниеста.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ