Индзаги: Равенството с Наполи не ни изхвърля от играта

галерия:

Опитният нападател на Милан Филипо Индзаги вдъхна кураж на съотборниците си и им обясни, че няма време да съжаляват за изпуснатите точки срещу Наполи, а трябва да продължат усилената си подготовка за следващото изпитание в Серия А в междинния кръг на първенството срещу Парма. „Росонерите" извъртяха реми през уикенда, което им попречи да завземат върха в класирането от вечния съперник Интер, но точката разлика между двата отбора в челото бе запазена.

 

„Нормално е да сме разочаровани от изпуснатата възможност, положителното в случая е, че тя не ограничава шансовете ни за титлата", сподели италианецът пред официалния сайт на тима. „Знаехме много добре какво ще значи евентуалната победа срещу Наполи, дадохме всичко от себе си, но не можахме да надвием коравия съперник".

 

„Вече съм се фокусирал върху гостуването на Парма, предлагам и останалите да последват примера ми, защото това ще е ключов мач и за двата отбора. Ще е хубаво да не изоставаме преди следващия кръг, когато Интер среща Рома на „Олимпико", а ние приемаме Лацио у дома", отбеляза Индзаги.