Индзаги отсече: Ще завърша кариерата си в Милан

галерия:

Филипо Индзаги сподели, че иска да завърши кариерата си в Милан. Нападателят в момента лекува травма и заяви, че се  надява да се завърне в игра до края на сезона.

 

Индзаги също така добави, че се чува често по телефона с Моуриньо, тъй като Специалния се интересува от състоянието на Пипо.

 

"Аз ще завърша своята кариера с фланелката на Милан," заяви Индзаги.

 

"Надявам се да се върна в игра до края на сезона. Жозе Моуриньо ми звъни през 3-4 дни, защото иска да провери как върви възстановяването ми," каза още нападателят.

 

Индзаги също така даде интересен отговор на въпроса за това какви са шансовете на Милан за титлата в Калчото.

 

"Разполагаме с чудесна група от футболисти и се забавляваме на терена," заяви Пипо.