
Филипо Индзаги сподели, че иска да завърши кариерата си в Милан. Нападателят в момента лекува травма и заяви, че се надява да се завърне в игра до края на сезона.
Индзаги също така добави, че се чува често по телефона с Моуриньо, тъй като Специалния се интересува от състоянието на Пипо.
"Аз ще завърша своята кариера с фланелката на Милан," заяви Индзаги.
"Надявам се да се върна в игра до края на сезона. Жозе Моуриньо ми звъни през 3-4 дни, защото иска да провери как върви възстановяването ми," каза още нападателят.
Индзаги също така даде интересен отговор на въпроса за това какви са шансовете на Милан за титлата в Калчото.
"Разполагаме с чудесна група от футболисти и се забавляваме на терена," заяви Пипо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ