
снимка:
SPORTA.BG
Индонезия ще се кандидатира за домакин на световното първенство по футбол през 2022 година. Местната футболната федерация обяви, че намеренията им са сериозни и са готови да се подготвят качествено.
"Тази кандидатура не е шега. Планирали сме го от много време. Всички в страната са луди по футбола. Стадионите ще бъдат пълни на всеки мач. Имаме всичко необходимо, за да организираме турнира", каза генералният секретар на футболната федерация на Индонезия Нуграха Бесоеш.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ