Индонезия ще се кандидатира за домакин на СП по футбол през 2022 година

снимка: SPORTA.BG

Индонезия ще се кандидатира за домакин на световното първенство по футбол през 2022 година. Местната футболната федерация обяви, че намеренията им са сериозни и са готови да се подготвят качествено.

 

"Тази кандидатура не е шега. Планирали сме го от много време. Всички в страната са луди по футбола. Стадионите ще бъдат пълни на всеки мач. Имаме всичко необходимо, за да организираме турнира", каза генералният секретар на футболната федерация на Индонезия Нуграха Бесоеш.