Илиян Йорданов с красив гол в Турция

Българският нападател Илиян Йорданов продължава да впечатлява в Турция. В последния двубой на неговия Денизлиспорт бившият футболист на Левски вката своя четвърти гол от осем двубоя във втория ешалон на турския шампионат.

Йорданов се разписа за победата на неговия тим като гост на Манисаспор с 2:1. Голът на българското крило падна в 14-а минута и с него той откри резултата. Йорданов получи чудесно подаване отляво, справи се с един бранител и мушна топката под краката на вратаря за 1:0.

След попадението миналият през пловдивските Локо и Ботев футболист изтича до камерата на турската телевизия и отправи целувка към всички, наблюдаващи двубоя на живо.

В 30-а минута на срещата Петер Янда удвои преднината на Денизли, а в 51-та Абдулкадир Йозген намали, но домакините така и не успяха да стигнат поне до точка.

В класирането Денизли е на 12-о място с 34 точки, на шест от зоната на изпадащите.