Илиев заплаши някои от играчите си след 2:2 с Шльонск

снимка: levski.bg

Старши треньорът на Левски Илиан Илиев не спести критики към играчите си след равенството 2:2 с Шльонск във втората контрола на кипърска земя.

„Сините" поведоха с гол на Владимир Гаджев от дузпа още в 6-ата минута, но само за 7 след почивката се стигна до пълен обрат.

Именно този период да невнимание бе хванал вниманието на Илиев и той дори отказа да коментира поведението на футболистите.

В последствие резервата Христо Йовов вкара красиво попадение за крайното 2:2, като левскарите можеха да отбележат и повече голове, ако бяха реализирали положенията си.

„От първото полувреме съм доволен, защото направихме доста неща в атака, но ни куцаше завършващата фаза. Няма да коментирам какво се случи в първите десет минути на второто полувреме.

Видяхте какво стана. Ще кажа някои неща, но лично на футболистите. Доволен съм от резервите, които влязоха", заяви Илиев, визирайки и новото попълнение Рене Михелич.

„Той е добре кондиционно, личи си, че има контрол върху топката", допълни старши треньорът на Левски по адрес на словенеца.

„Имаме още 3 контроли тук и много неща могат да се променят. Не е ясен титулярният състав.

Ще има промени, ако някои хора продължат да играят така както в първите 10 минути на второто полувреме", каза още Илиев.