Илиев и Занев печелят в Украйна, поражение за Металург

снимка: SPORTA.BG

Отборът на Валентин Илиев и Петър Занев - Волин (Луцк) записа победа с 2:1 над тима на Светослав Тодоров Ховерта в среща от 14-ия кръг в Украйна.

Илиев и Тодоров се появиха в игра като рзерви за своите отбори, докато Занев остана извън групата за мача. Аржанов и Савич в 41-ата и 56-ата минута бяха точни за домакините, а голът за гостите бе дело на Льо Талек в 60-ата минута.

В друга среща от кръга Металург (Донецк) загуби тежко с 0:3 в гостуването си на Черноморец (Одеса). Велизар Димитров не взе участие в този мач за гостите, докато цял мач за тима от Донецк записаха бившите играчи на ЦСКА Жуниор Мораеш и Грегъри Нелсън, но те не помогнаха особено на отбора си да измъкне по-добър резултат.

Головете в срещата паднаха в 21-ата минута, когато Лазич си вкара автогол, в 24-ата минута Джа Джедже удвои, а в 73-ата минута Сантана оформи крайното 3:0.