
Капитанът на Испания Икер Касияс похвали съотборниците си за „феноменалното" им представяне при победата с 1:0 над Португалия, която класира „Ла фурия" на четвъртфиналите на Световното първенство в ЮАР.
„Представихме се добре. Продължихме да играем на ниво и след почивката и постигнахме заслужена победа. Отборът игра феноменално в защити не позволи на Кристиано Роналдо да създаде опасност.
Победихме с минимална разлика, а ние винаги искаме да бием с повече голове. Следваме целите си стъпка по стъпка. Отборът игра добре и през двете полувремена. Знаехме, че ще е трудно да победим Португалия, защото те са много силен отбор, но Испания не изневери на стила си на игра. Резултатът е признание за усилията на всички.
Няма лесни съперници. Има отбори, които на пръв поглед изглеждам малки, но ние знаем, че трябва да подходим с уважение към тях. Парагвай е много-добър отбор и няма да е лесно да ги победим", каза вратарят на Реал Мадрид след мача.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ