Играчи на Блекбърн със свински грип

снимка: daylife.com

Лекарският екип на Блекбърн обяви, че двама от футболистите на отбора са носители на грипния щам A/H1N1, по известен като свински грип. Според непотвърдена информация става въпрос за Дейвид Дън и Кристофър Самба.


„В клуба има регистрирани два случая на свински грип. В отбора има още няколко играчи, които се оплакват от подобни симптоми", съобщават от медицинския екип на Блекбърн.

 

След тези разкрития, утрешната среща на тима срещу Питърбъро за Карлинг Къп е под въпрос и може да бъде отменена.