
снимка:
daylife.com
Лекарският екип на Блекбърн обяви, че двама от футболистите на отбора са носители на грипния щам A/H1N1, по известен като свински грип. Според непотвърдена информация става въпрос за Дейвид Дън и Кристофър Самба.
„В клуба има регистрирани два случая на свински грип. В отбора има още няколко играчи, които се оплакват от подобни симптоми", съобщават от медицинския екип на Блекбърн.
След тези разкрития, утрешната среща на тима срещу Питърбъро за Карлинг Къп е под въпрос и може да бъде отменена.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ