Ибрахимович: Искам да бележа повече голове

снимка: teamtalk.com

Нападателят на Интер Златан Ибрахимович заяви, че иска да продължи да отбелязва за тима си след двата гола, които вкара днес в мача срещу Реджина. Ибрахимович обаче заяви, че деветнадесетте попадения, които отбеляза през този сезон не са му достатъчни.

 

„Това е първият път, когато отбелязах повече. Има още много мачове пред нас, в които искам да продължа да вкарвам. Не знам какво се очаква от нас, но ние сме твърдо решени да спечелим титлата и през оставащите девет мача ще играем на 100%. Хубаво е, че имахме малко време да си починем, за да сме напълно във форма", обясни шведският национал.