Ибрахимович и Меси получиха разрешение да играят срещу Сити

снимка: ройтерс

Две от звездите на европейския шампион Барселона Златан Ибрахимович и Лионел Меси получиха разрешение от докторите да излязат в утрешния мач срещу Манчестър Сити за трофея "Жоан Гампер", съобщиха от каталунския клуб.


Това ще бъде и първи мач за Златан с екипа на "лос кулес", откакто шведският национал премина на "Камп Ноу" от миланския гранд Интер през това лято, като доскоро нападателят се възстановяваше от операция на лявата ръка.


От своя страна, Меси пропусна първия мач за Суперкупата на Испания срещу Атлетик (Билбао) поради мускулна травма, която обаче е отшумяла.