Ибра с нови 2 гола при разгром на ПСЖ над Бастия (ВИДЕО)

Звездата на Пари Сен-Жермен Златан Ибрахимович продължава да „изплаща" 20-те милиона, които бяха дадени за привличането му през летния трансферен прозорец.

Шведският таран се разписа 2 пъти за изразителния успех с 4:0 в гостуването на Бастия, което маркира третата поредна победа на богаташите от Париж.

Още в 6-ата минута Нене центрира от пряк свободен удар и топката се озова в Ибра, който пък я подаде за непокрития Жереми Менес и той откри резултата - 0:1. Суперталантът на ПСЖ Марко Верати изведе отлично Златан Ибрахимович и шведът се разписа за 0:2.

В 72-ата минута пък Нене направи асистенция на Блес Матуиди и халфът направи резултата 0:3, а в 90-ата Ибра фиксира крайното 0:4 с втория си гол в мача.

С този успех тимът, воден от Карло Анчелоти, събра 12 точки и заема трето място във временното класиране на Лига 1.

Ибрахимович обаче е едноличен лидер в подреждането на голмайсторите с 6 гола - постижението му е още по-впечатляващо заради факта, че като цяло ПСЖ има 8 попадения на сметката си.