И третодивизионният Мастер проплака от съдиите

Ръководството на третодивизионния Мастер (Бургас) изрази разочарованието си от съдийството на рефера Пламен Тенекеджиев от Смолян в мача от 9-ия кръг в Югоизточната В група. Бургазлии претърпяха първа загуба- 1:2 от Розова долина, но 90 минути играха с 10 души заради червения картон на вратаря им Свилен Нотев.

"Поведението на рефера и помощниците им беше като на ударна бригада. Нарушението, с при което изгониха вратаря ни, можеше да бъде маркирано най-много с жълт картон, тъй като ситуацията беше такава.

Но реферът Тенекеджиев през цялото време се стараеше да ни спира, коментира старши треньорът на "червено-белите" Нено Ненов.

"Искам да кажа на съдиите и на отборите, които са претенденти за влизане в професионалния футбол: Не се концентрирайте върху нас. Ние нямаме никакви болни амбиции, а просто развиваме клуба си. Търсете си противници на други места, а нас ни оставете да играем колкото можем", каза още наставникът.

В Мастер имат основание да се гордеят с работата си, след като станаха единственият третодивизионен клуб, който излъчи младежки национал. Левият бранител Тодор Гочев заслужи поканата на Михаил Мадански и ще бъде част от отбора до 21 години за двустранната игра с Литекс.

Тодор Гочев пристигна през януари от Левски (София) и показа доста високо ниво за стандартите на В група, като играе успешно и като ляв бек, и като ляв бранител. За израстването му обаче сериозна заслуга има и треньорът Ненов, тъй като най-вероятно талантът ще заиграе в А група от Нова година, информира БТА.