И Парк като Бербатов- отказа се от националния на 29 години

галерия:

снимка: Reuters

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Парк Джи Сунг ще сложи край на кариерата си в националния отбор на Южна Корея, след като изигра 100 мача за страната си. Това стана ясно, след като страната му извоюва бронзовите медали на турнира за Купата на Азия след победа с 3:2 над Узбекистан в малкия финал.

 

Селекционерът на Южна Корея Чо Кван Рей благодари на Парк за забележителната работа и призна, че е работил с огромно удоволствие с досегашния капитан на тима.

 

Самият Парк ще потвърди официално новината за оттеглянето си в понеделник на пресконференция в Сеул.