И музикантите в Англия отписаха "трите лъва" от Мондиала

галерия:

снимка: england2018bid.com

Според един от най-заклетите футболни фенове в английските музикални среди - Ноел Галахър Световното първенство по футбол вече е приключило за националния тим на Англия след нулевото равенство с Алжир в петък.

 

Музикантът не си спести критиките и по адрес на треньора на отбора - прочутия италианец Фабио Капело. „Преди този мач всички го уважавахме много, но сега той се превърна в нещо като безпомощен мъдрец".

 

„След като не успяха да победят Алжир, не мога да си представя как ще се справят със Словения. Все пак Словения се нуждаят от равен, за да продължат напред, така че определено имат за какво да играят. За мен всичко свърши", добави бившият китарист на известната рок група Oasis.