
Защитникът на Виляреал Фабрисио Фуентес е подписал нов договор с клуба и ще остане още една година. Футболистът дойде в отбора през 2006г. и оттогава е изиграл над 50 мача за Виляреал.
Той е третият футболист, който продължава договора си с клуба, след като през тази седмица Робер Пирес и Хави Вента също преподписаха. „Истината е, че съм много щастлив защото приоритет за мен беше да остана и затова постигнахме съгласие много бързо. Годината не започна добре за мен, защото беше трудно да върна формата си след сериозната контузия в коляното, но след това се възстанових добре. Дадох всичко от себе си на игрището, за да остана и мисля, че от клуба са забелязали това. Имах възможност да напусна през зимата, когато може би не ми се даваше шанс да играя достатъчно,но реагирах и играта за отбора ми даде много увереност", казва самия Фуентес пред испанските медии.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ