Хюз: Тимът ни става все по-сплотен, критиките са неоснователни

снимка: goal.com

Мениджърът на Манчестър Сити Марк Хюз остро разкритикува коментарите, че тимът му е в не особено добра форма. Той изрази мнение, че тези критики са преувеличени. След последната загуба от Портсмут съблекалнята на Сити беше хвърлена в смут, защото нападателите на отбора Крег Белами и бразилската суперзвезда Робиньо си размениха остри реплики.


Мениджърът на тима обаче опроверга повечето от нещата написани по адрес на отбора през последната седмица и изказа тезата, че „всичко е сериозно преувеличено". „Тимът ни става все по-сплотен и е на път да се стабилизира. Равенството с Ливърпул в неделя е още едно доказателство, че тимът се движи в добра посока и с общи усилия ще успеем да задържим тази посока." коментира Хюз.