Хюз: Робиньо доказва, че трябва да е лидер

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Манчестър Сити Марк Хюз е доволен от представянето на отбора в срещата с Хъл Сити, която завърши 2:2. Феновете не яха особено доволни от уелсеца, който записа три последователни загуби начело на отбора и направи Робиньо капитан в мача с Хъл.

 

"Робиньо беше много ценен срещу Хъл и аз съм много доволен от него. Всички смятаха, че съм сгрешил, като го направих капитан понеже е много млад и неопитен. Но аз не съм на тяхното мнение, а и според мен Робиньо го доказа."

 

"Аз лично му пожелавам да пордължава да ни радва с добрата игра," заяи Хюз.