
снимка:
БГНЕС
Победата ще е много важна за Манчестър Сити в тазвечершния мач срещу Шалке 04, защото момчетата на Марк Хюз ще целят класиране в следващата фаза в надпреварата за Купата на УЕФА още днес.
„Искаме да си осигурим класиране напред възможно най-бързо. Ако печелиш по някоя точка при гостуванията и взимаш домакинските си мачове, това обикновенно е достатъчно за преминаване напред. Отиваме в Германия за благоприятен резултат и не виждам защо да не създадем проблеми на Шалке." заяви Хюз.
Сити ще пътува за Германия без Пабло Сабалета и Гелсън Фернандес. В състава се очаква да се върне Жо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ