Хюз иска по-добро представяне през втория полусезон

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Манчестър Сити Марк Хюз иска от играчите си да са по-постоянни през втория полусезон в английската Висша лига.

 

В момента "гражданите" имат 18 точки от първите си 17 мача и са само едно място над зоната на изпадащите и то само благодарение на по-добрата голова разлика, която има отборът на Хюз.

 

"Вече се класирахме за следващия кръг в турнира за Купата на УЕФА и това няма да ни разсейва поне до средата на февруари", обясни уелският специалист. "Играем добре и заслужаваме повече победи, но явно не ни достига малко самочувствие. Постигнахме няколко добри резултати и се надявам, че след празниците ще бъдем по-постоянни в играта си и ще се представим на нивото, на което всъщност сме."