Хюз доволен от жребия, надява се да получи информация от Комапни и Де Йонг

снимка: dailymail.co.uk

Наставникът на Манчестър Сити Марк Хюз е доволен от жребия, който изтегли неговият отбор за четвъртфиналите на купата на УЕФА, а именно Хамбургер. В първия мач английският отбор гостува в Германия.

 


Хюз смята, че неговият отбор има всички шансове за успех срещу немския тим. Допълнително преимущество за Ман Сити ще бъде и това, че техните футболисти Найджъл Де Йонг и Венсан Компани са бивши играчи на Хамбургер. „На този етап от надпреварата винаги е трудно, защото няма слаби тимове при последните осем.", каза специалистът.

 

Той също се надява двамата бивши футболисти на Хамбургер Компани и Де Йонг да помогнат много на „гражданите" за предстоящия мач с информация за немския тим..